ניהול כלכלת המשפחה ליציאה ממינוס לפלוס

כל חודש אתם לא מבינים איך הגעתם למצב הזה? ההוצאות מטורפות? הבנק מציק לכם? הצ'קים חוזרים? לא יכולים לקנות לילדים? ניהול כלכלת המשפחה הינו צורך ברור בחיים שאנו חיים, ובכל זאת – אף אחד לא מלמד אותנו איך לעשות זאת.

קרא עוד

ייעוץ עסקי / ארגוני / אסטרטגי - בנייה וישום של תוכנית עבודה

גם העסק שלך יכול לעשות את קפיצת המדרגה! בעלי עסקים נוטים לבצע את המשימות הדחופות, אלו שקורות עכשיו - טלפון מרואה-החשבון, לקוח שצועק, דו"ח שצריך להגיש, סדר שהגיע הזמן לעשות.. ופחות מתפנים לחשוב - מי אני כבעל עסק? מה אני רוצה להשיג? לאן אני רוצה להגיע? כשעוצרים לחשוב לאן רוצים להגיע - ניתן לתכנן את הדרך ביעילות ובמקסימום אפקטיביות ולא לחיות בכיבוי שריפות (זה קורה לכולנו מדי פעם). תהליך ליווי לבניית האסטרטגיה העסקית שלך - לאן בעצם אתה רוצה להגיע???????

קרא עוד

יעוץ פיננסי כלכלי

מכירים את המספרים של העסק ? מתנהלים בפלוס בחשבון הבנק? לא נשברים גם בחודש-חודשיים פחות טובים? מוכנים להשקעה הבאה? יודעים איפה להוזיל עלויות ומתי להעלות מחירים? כן, לנהל עסק אומר לא רק לייצר, אלא ממש לנהל!! המספרים הם הכלי העיקרי בניהול העסק - חייבים לדעת ולהכיר אותם - ועכשיו זה ממש הזמן המתאים לכך.

קרא עוד

תוכנית שיווק לעסק שלך

האם כול עסק צריך שיווק? (גם קוקה-קולה?) גם עסק שמוכר בכל העולם משקיע בפרסום, קידום מכירות, מכירה אישית ויחצנות כדי להגיע לכל לקוח אפשרי. גם את/ה בעל/ת העסק הקטן/בינוני זקוקים למערך שיווק כדי להגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלכם (מי הם?) מהן הפעולות הקלות והפשוטות שצריך לעשות בעסק שלך כדי להגיע ללקוחות , שישלמו ויביאו את החברים שלהם?

קרא עוד

מנהיגות אישית נשית

אישה= בת, אחות, בת זוג, אמא, חברה ומה לא? איך מתוך שלל התפקידים בחיינו נוכל לקדם את עצמנו קדימה למטרות הגדולות שלנו ובעיקר לשלווה, לשקט ולחופש? כל אישה יכולה - ויכולה יותר בתוך קבוצה תומכת המלווה תהליך התפתחות אישי - נשי - קבוצתי. לפרטים נוספים - המשיכי לקרוא(:

קרא עוד

כלים לניהול החשבון לעובד בארגון שלך

עובד/ת הטרוד/ה במינוס, תשלומים, צ'קים שחוזרים או חוסר יכולת לשלם לגן של הילד - הינו עובד שאינו פנוי ליום עבודה. עזרו לעובד שלכם לנהל את הכסף שלו - ותזכו לעובד יעיל ומחוייב למקום העבודה.

קרא עוד